Görme Engelliler

Okulumuz Muhasebe ve Finansman alanı tarafından organize edilen İstanbul Anadolu Yakası Liseler Arası Muhasebe Bilgi Yarışması 24-25 Nisan tarihlerinde 16 okulun katılımı ile düzenlendi.

Okulumuz Muhasebe ve Finansman alanı tarafından organize edilen İstanbul Anadolu Yakası Liseler Arası Muhasebe Bilgi Yarışması 24-25 Nisan tarihlerinde 16 okulun katılımı ile düzenlendi. Gedik Üniversitesi, ETA Bilgisayar A.Ş. ve İSMMMO Kartal Temsilciliğinin destekleri ile gerçekleşen yarışma sonucunda birinciliği “Bağlarbaşı Pazarlama Ve Perakende MTAL” ikinciliği “Fatih Sultan Mehmet MTAL” üçüncülüğü ise  “Pendik İto MTAL” almıştır. 

Muhasebe Bilgi Yarışması Finali Gerçekleştirildi

 

Okulumuz Muhasebe ve Finansman alanı tarafından organize edilen İstanbul Anadolu Yakası Liseler Arası Muhasebe Bilgi Yarışması 24-25 Nisan tarihlerinde 16 okulun katılımı ile düzenlendi. Gedik Üniversitesi, ETA Bilgisayar A.Ş. ve İSMMMO Kartal Temsilciliğinin destekleri ile gerçekleşen yarışma sonucunda birinciliği “Bağlarbaşı Pazarlama Ve Perakende MTAL” ikinciliği “Fatih Sultan Mehmet MTAL” üçüncülüğü ise  “Pendik İto MTAL” almıştır. 

Ödül törenine Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Ali Rıza AKA, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Gülcan AYDIN , SMMM Asuman Omak ÇAM, SMMM Yücel ARSLAN,  Okul Aile Birliği Başkanı Semra DERİNBAY, yarışmacı okulların müdürleri ve ilçemiz okullarının müdürleri katılmışlardır.

Yarışmaya Anadolu yakasının çeşitli ilçelerinden toplam 16 okul katılmıştır. Yarışmaya katılan okullar

• Bağlarbaşı Pazarlama Ve Perakende MTAL

• Çekmeköy Hüseyin Avni Sipahi MTAL

• Kadıköy Göztepe MTAL

• Kartal MTAL

• Kartal Şehit Burak Cantürk MTAL

• Maltepe Fatih Sultan Mehmet MTAL

• Pendik İto MTAL

• Pendik Yunus Emre MTAL

• Rasim Özdenören AL

• Sancaktepe Fatih Borsa İstanbul ÇPAL

• Sancaktepe Sarıgazi MTAL

• Sultanbeyli Turhan Feyzioğlu MTAL

• Tuzla Süleyman Demirel MTAL

• Tuzla Toki Yahya Kemal MTAL

• Ümraniye Evliya Çelebi MTAL

• Üsküdar MTAL

 

 

25 Nisan FİNAL

• Bağlarbaşı Pazarlama Ve Perakende MTAL ( 1.)

• Fatih Sultan Mehmet MTAL                            (2.)

• Pendik İto MTAL                                                (3.)

Finale kalan diğer okullar ise 

• Evliya Çelebi MTAL                                        

• Göztepe MTAL                                              

• Kartal Şehit Burak Cantürk MTAL            

 

Final Yarışması Jüri  :

• SMMM Asuman Oymak ÇAM – (Mali Müşavirler Odası Kartal İlçe Temsilcisi )

• SMMM Yücel ARSLAN –  (Birleşik Mali Müşavirler Derneği Şube Başkanı )

• Barış Güneysu – Muhasebe ve Finansman Öğretmeni ( Hacı İsmail Gündoğdu ÇPAL)

• Osman KOCABOĞAZ - Muhasebe ve Finansman Öğretmeni (Kartal MTAL)

 

Yarışmada emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder katılan tüm okullarımızı da ayrıca tebrik ederiz.

26-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-2019

26-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-201926-04-2019


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi